Házi TDK eredmények
Az Élelmiszertudományi Karon 2010. április 21-én rendezett Tudományos Diákköri Konferencián helyezést vagy különdíjat elért hallgatók:
Élelmiszerkémia és Táplálkozástudomány Szekció
- I. helyezés:
Lénárt József Sajtok zsír-és fehérjetartalmának meghatározása FT-NIR spektroszkópiával
Konzulensek: Dr. Dernovics Mihály, Dr. Fodor Marietta - II. helyezés:
Egressy-Molnár Orsolya Száraztészták koleszterintartalmának meghatározása
Konzulens: Jókainé Dr. Szatura Zsuzsanna - III. helyezés:
Ender Ágnes Penicillium expansum és Botrytis cinerea okozta gyümölcsromlás előrejelzésének lehetőségei illékony komponenseik meghatározásával
Konzulensek: Dr. Pomázi Andrea, Sági-Kiss Virág - III. helyezés:
Szabados Dorina, Fekete Dóra A szőlőbor és különböző gyümölcsborok illatkapcsolatának GC-MS vizsgálata
Konzulensek: Dr. Korány Kornél, Csóka Mariann - Különdíj:
Nagy Ádám Különböző kajszifajták antioxidánshatásáért felelős molekulák feltérképezése
Konzulensek: Dr. Abrankó László, Dr. Hegedűs Attila - Különdíj:
Pataki Ádám Gábor Tojásfehérje lében kíméletes hőntartás során bekövetkező változások vizsgálata NIR és DSC módszerrel
Konzulensek: Dr. Friedrich László, Németh Csaba
Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszerbiztonság Szekció
- I. helyezés:
Németh Anikó Bifidobacterium lactis eredetű α-galaktozidáz enzimpreparátumok előállítása és rögzítése
Konzulens: Rezessyné Dr. Szabó Judit - II. helyezés:
Albert Krisztina Cirokból kiinduló malátázási és cefrézési technológiák kidolgozása gluténmentes sör előállításához
Konzulens: Kiss Zsuzsanna - III. helyezés:
Jobbágy Katalin Finomseprőn tartás hatása Chardonnay borok biogénamin-összetételére
Konzulens: Nyitrainé Dr. Sárdy Diána - Különdíj:
Bajcsi Nikolett Élelmiszer romlási folyamatokból izolált Candida zeylanoides törzsek lipáz termelése
Konzulensek: Dr. Maráz Anna, Dr. Vladimir Mrša, Dr. Belák Ágnes, Dr. Renata Teparić
Élelmiszertechnológia és Műszaki Szekció
- I. helyezés:
Szöllősi Dániel Hőmérséklet hatása modell oldatok és almalevek elektronikus nyelvvel mért eredményeire
Konzulensek: Dr. Fekete András, Kovács Zoltán - I. helyezés:
Szekrényes Anikó Vajkrémek vizsgálata különböző állománymérési módszerekkel
Konzulensek: Dr. Juhász Réka, Zeke Ildikó - III. helyezés:
Nagy Marietta Vagdalthús konzervek minőségi problémáinak vizsgálata
Konzulens: Dr. Juhász Réka - Különdíj:
Fekete Henrietta Multirezisztens alma fajtajelöltek szárításra való alkalmasságának vizsgálata
Konzulensek: Nótin Beatrix, Stégerné Dr. Máté Mónika - Különdíj:
Dénes Lajos Dénes Szín szerint válogató modell gépsor automatizálása
Konzulensek: Dr. Fekete András, Gillay Zoltán
Eredményeikhez gratulálunk!